O nas

„Nikt tak dobrze nie rozumie przedsiębiorcy, jak drugi przedsiębiorca.”

 

Tak jak i Ty, jestem właścicielem firmy, i tak jak i Ty – na co dzień mierzę się z problemami typowymi dla polskich firm. Mogę więc śmiało stwierdzić – rozumiem Cię jako przedsiębiorcę.

Praktyka przedsiębiorcy, jak i moje długoletnie doświadczenie zawodowe, pozwalają mi na stworzenie oferty, odpowiadającej wszystkim potrzebom współczesnego właściciela firmy.

W CPC Tax staramy się nie tylko zrozumieć Twoje problemy, wspólnie znaleźć rozwiązanie, ale również podpowiadamy, jakie działania prewencyjne wdrożyć, gdzie warto dokonać transformacji. Lepiej przecież przeciwdziałać niż leczyć, prawda?

Nie jesteśmy kolejnym biurem rachunkowym na mapie Wrocławia. Szyldem biura jest kompleksowość – najlepiej opisuje ona oferowany wachlarz usług. Począwszy od prowadzenia ksiąg rachunkowych i analizowania bieżących zdarzeń gospodarczych, przez administrowanie sprawami pracowniczymi, na doradztwie kończąc – naszą misją jest codzienne wspieranie Twojej działalności, abyś mógł zająć się tym, co najważniejsze, czyli prowadzeniem biznesu.